Przejdź do treści

GOLDEN TEACHER GROWKIT

99,00 259,00 

Growkit Golden Teacher zawiera żywą grzybnię rodzaju Golden Teacher (Psilocyne Aurumescens) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do celów kolekcjonerskich oraz do badań np. pod mikroskopem.  Growkit nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce. 

SKU: Brak danych Kategoria:

Golden Teacher  – to złoty kosmiczny nauczyciel, który zabierze Cię na podróż po nieznanych dotąd horyzontach. Oceniany przez badaczy na 5,5/6 w skali możliwości eksploracji kosmosu, ten legendarny growkit to nie tylko przyjemna nauka, ale również nieocenione narzędzie do poznawania swoich możliwości i odkrywania nowych ścieżek rozwoju. Ze względu, że badania nie są zbyt wymagające, a ten growkit zniesie wiele błędów nowicjuszy,  jest to idealny zestaw dla początkujących mykonautów. Dzięki Golden Teacher będziesz gotów na odkrycie nieznanego i podróż po wszechświecie!

Zestaw Growkit Golden Teacher zawiera żywą grzybnię rodzaju Golden Teacher (Psilocyne Aurumescens) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do celów kolekcjonerskich oraz do badań np. pod mikroskopem.

Gatunek: Psilocyne Aurumescens (Golden Teacher)
Zawartość opakowania: growkit o pojemności  do wyboru: 250, 1200 lub 2100ml z dojrzałą grzybnią, torba z filtrami powietrza i 2 spinacze
Growkit – należy przechowywać w temp. od 2 do 4 stopni Celsjusza.

Growkit Golden Teacher nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych, w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.
Kupując ten produkt deklarujesz, że nie będziesz używać go w sposób niezgodny z przeznaczeniem i prawem.

 

Pojemność

250ml, 1200ml, 2100ml