Przejdź do treści

GOLDEN TEACHER GROWKIT

129,00 219,00 

Growkit Golden Teacher zawiera żywą grzybnię rodzaju Golden Teacher (Psilocyne Aurumescens) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do celów kolekcjonerskich oraz do badań np. pod mikroskopem. Growkit nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.

Produkt dostępny w wariantach 250cc, 1200cc oraz 2100cc

SKU: Brak danych Kategoria:

Golden Teacher Growkit (Psilocyne Aurumescens)

Golden Teacher – to złoty kosmiczny nauczyciel, który zabierze Cię na podróż po nieznanych dotąd horyzontach. Oceniany przez badaczy na 5,5/6 w skali możliwości eksploracji kosmosu, ten legendarny growkit to nie tylko przyjemna nauka, ale również nieocenione narzędzie do poznawania swoich możliwości i odkrywania nowych ścieżek rozwoju. Ze względu, że badania nie są zbyt wymagające, a ten growkit zniesie wiele błędów nowicjuszy, jest to idealny zestaw dla początkujących mykonautów. Dzięki Golden Teacher będziesz gotów na odkrycie nieznanego i podróż po wszechświecie!

Zestaw Growkit Golden Teacher zawiera żywą grzybnię rodzaju Golden Teacher (Psilocyne Aurumescens) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do celów kolekcjonerskich oraz do badań np. pod mikroskopem.

 

Golden Teacher Growkit jest dostępny w różnych wariantach o wielkości 250cc, 1200cc, 2100cc

Gatunek: Psilocyne Aurumescens (Golden Teacher)
Zawartość opakowania: growkit o pojemności do wyboru: 250, 1200 lub 2100ml z dojrzałą grzybnią, torba z filtrami powietrza i 2 spinacze
Growkit – należy przechowywać w temp. od 2 do 4 stopni Celsjusza.

Growkit Golden Teacher nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych, w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.
Kupując ten produkt deklarujesz, że nie będziesz używać go w sposób niezgodny z przeznaczeniem i prawem.

 

Wybierz wielkość

250ml, 1200ml, 2100ml, 2x1200ml