Przejdź do treści

MEXICAN GROWKIT

129,00 219,00 

Growkit Mexican zawiera żywą grzybnię rodzaju Mexican (Straphotaria Cubensis) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Growkit nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.

Produkt dostępny w wariantach 250cc, 1200cc oraz 2100cc

SKU: Brak danych Kategoria:

Mexicana to rodzaj grzyba który wywodzi się z legendarnych szczepów Mexicana, wykorzystywanych przez rdzenne plemię Mazateków do galaktycznych ceremonii. Jest tak prosty do obserwacji, że nawet obcy mógłby go zidentyfikować, a jego sława przebiła barierę atmosfery, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych grzybów w całym znanych nam wszechświecie.


Growkit Mexican
zawiera żywą grzybnię rodzaju Mexican (Straphotaria Cubensis) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do badań np. pod mikroskopem.

Growkit Mexican nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych, w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.
Kupując ten produkt deklarujesz, że nie będziesz używać go w sposób niezgodny z przeznaczeniem i prawem.

Mexican Growkit jest dostępny w różnych wariantach o wielkości 250cc, 1200cc, 2100cc

Growkit – należy przechowywać w temp. od 2 do 4 stopni Celsjusza.
Gatunek: Straphotaria Cubensis (Mexican)
Pojemnośc do wybory: 250, 1200, 2100ml

Wybierz wielkość

250ml, 1200ml, 2100ml, 2x1200ml