Przejdź do treści
Promocja!

Hawaiian Growkit 1200ml

299,00 

Growkit Hawaiian zawiera żywą grzybnię rodzaju Hawaiian (Copelandia Cyanescens) w pojemniku 1200ml wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Growkit nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce.

Ostatnia dostawa od producenta 15.05.2024

 

Kategoria:

Hawaiian zlewają się z kosmicznym krajobrazem!” – powiedziałby stary grzybiarz astronauta spotykając tę odmianę księżycu. Ten kosmiczny gatunek daje niezapomniane przeżycia tylko tym, którzy są gotowi na podróż poza granice swojego umysłu i lot w kosmos. Badania wymagają odpowiedniej opieki i doświadczenia, ponieważ grzybnia Hawaiian Copelandia nie lubi częstych zmian temperatury.

Przygotuj się na podróż po kosmicznej przestrzeni i bądź gotów na kosmiczne widoki z legendarnym growkitem Hawaiian Copelandia Cyanescens

Growkit Hawaiian zawiera żywą grzybnię rodzaju Hawaiian (Copelandia Cyanescens) w pojemniku wraz z substratem oraz workiem, który pozwala zachować odpowiednią wilgotność i sterylność. Produkt przeznaczony jest do badań np. pod mikroskopem.

Gatunek: Copelandia Cyanescens (Hawaiian)
Zawartość opakowania: Grzybnia – Copelandia Cyanescens w specjalnym pojemniku wraz z substratem, plastikową torbę z filtrami powietrza, 2 tace z glebą i 2 spinacze do papieru.

Growkit Copelandia Cyanescens (Hawaiian) – należy przechowywać w temp. od 2 do 4 stopni Celsjusza.
Growkit Hawaiian nie jest przeznaczony do uprawy grzybów psylocybinowych, w krajach, w których jest to nielegalne – m.in w Polsce. Kupując ten produkt deklarujesz, że nie będziesz używać go w sposób niezgodny z przeznaczeniem i prawem.