Przejdź do treści
Promocja!

GROWKIT JEDi MiND F**K FULL AUTO 1800ML

189,00 

Szybkość kolonizacji: nadświetlna
Wymagane warunki atmosferyczne: 21°C-25°C
Waga growkitu (przy ziemnskiej grawitacji) ~2kg

Kategoria: Tagi: ,

Growkit Jedi Mind F**k Full Auto 1800ml

Oto przystanek na Twojej podróży po wszechświecie magicznych grzybów. Jedi Mind Fuck growkit to zestaw z grzybnią Psilocybe Cubensis dla badaczy, który pozwala obserwować pierwsze etapy jego kosmicznego rozwoju. Wyróżnia się on na tle innych growkitów, jak choćby popularny Golden Teacher, rozwijając się w nieco inny, nieziemski sposób.

Nazwa tego zestawu nawiązuje do mocy z uniwersum Gwiezdnych Wojen, gdzie Jedi, strażnicy pokojowego porządku, posługiwali się tzw. Mind Trick, czyli sztuczką oddziaływania na umysł innych istot. Taki właśnie potencjał kryją w sobie te mikrokosmiczne organizmy.

Chociaż growkit Jedi Mind F**k nie zawiera substancji niedozwolonych w Polsce, takich jak psylocybina, warto pamiętać, że owocniki tych grzybów już takie związki posiadają. Dlatego hodowanie ich nie jest prawnie dozwolone.

Czym wyróżnia się kosmiczny Jedi Mind F**k? Otóż owocniki hodowane w licencjonowanych laboratoriach charakteryzują się dużym kapeluszem o orzechowo-brązowym ubarwieniu, który zdobią białe kropki. Wznoszą się na długich, smukłych trzonach, które przy dotknięciu zmieniają barwę na błękitną. Z racji swojego pochodzenia, grzyby te preferują tropikalne warunki życia, czując się najlepiej w temperaturze 21-25° C.

Jedi Mind F**k to także szybko kolonizujący gatunek, co na pewno docenią miłośnicy mykologii. Jeśli więc szukasz ekscytujących i kosmicznych doświadczeń związanych z obserwacją grzybów, ten growkit jest dla Ciebie idealny.

Przypominamy, że uprawa grzybów Psilocybe cubensis jest nielegalna w Polsce i nie zgadzamy się na to. Grzybnia nie zawiera żadnych zabronionych substancji. Ten produkt jest przeznaczony tylko do badań mikroskopowych.