Przejdź do treści
Promocja!

GROWKIT NUTCKRACKER FULL AUTO 1800ML

189,00 

Szybkość kolonizacji: nadświetlna
Wymagane warunki atmosferyczne: 21°C-25°C
Waga growkitu (przy ziemskiej grawitacji) ~2kg

Kategoria: Tagi: ,

Growkit Nutcracker Full Auto – niezwykła odmiana z z galaktyki True Albino Teacher

Zapraszamy na nieziemską przygodę z growkitem Nutcracker, jednym z wariantów z drzewa genetyki True Albino Teacher. Nutcracker to albinos o szalenie ekstrawaganckiej ekspresji. W trakcie badań okazał się jednym z najbardziej fascynujących grzybów, z jakimi można się było spotkać. Swoją szybką kolonizację na ziarnie prezentuje z ogromnym wdziękiem. Warto jednak zauważyć, że po kolonizacji jego tempo nieco zwalnia.

Jak wyglądają owocniki Nutcracker? Po prostu spektakularne! Srebrzysto-szare, powykręcane nogi z niebieskawym kapeluszem tworzą grzybowe arcydzieła, które z powodzeniem mogłyby zdobić nazwy psychodelicznej kaplicy. Taki właśnie jest Nutcracker.

Podobnie jak większość albinosów, Nutcracker mięknie w momencie osiągnięcia dojrzałości i oczywiście nie zrzuca zarodników. Twórcą tego niesamowitego wariantu jest Myco Clay.

Wyrusz w kosmiczną podróż pełną odkryć z growkitem Nutcracker, gdzie czeka na Ciebie niezwykła przygoda z obserwacją rozwoju tych unikalnych grzybów!

Przypominamy, że uprawa grzybów Psilocybe cubensis jest nielegalna w Polsce i nie zgadzamy się na to. Grzybnia nie zawiera żadnych zabronionych substancji. Ten produkt jest przeznaczony tylko do badań mikroskopowych.