Przejdź do treści
Promocja!

GROWKIT OMNI FULL AUTO 1800ML

189,00 

Tempo kolonizacji księżyca: rakietowe
Wymagane warunki atmosferyczne: 21°C-25°C
Waga growkitu (przy ziemnskiej grawitacji) ~2kg

Kategoria:

Zapraszamy na prawdziwie kosmiczną przygodę z naszym wyjątkowym growkitem Omni! Jako miłośnik mykologii będziesz zachwycony niezwykłymi, wręcz fantazyjnymi wzorami, które tworzy ta grzybnia. A to dopiero początek niespodzianek jakie Omni growkit przynosi!

Ten wariant Melmacka OG to prawdziwy szaleniec od samego początku, dzięki temu amatorscy obserwatorzy mogą przyglądać się najdziwniejszym formom, które powstają w licencjonowanych laboratoriach podczas badań. To jest growkit, który pozwala na eksplorację nieznanego świata grzybów.

To jak podróż kosmiczna, pełna niezwykłych i fantazyjnych odkryć.

Jedną z zalet Omni jest to, że podczas hodowli w specjalistycznych laboratoriach niektórzy mykolodzy twierdzą, że proces wzrastania grzybów jest jak podróż kosmiczna – długi i pełny niespodzianek. Warto też wiedzieć, że te owocniki nie zrzucają zarodników i proces ich wzrastania jest dość powolny, ale za to grzybnia rozwija się bardzo dynamicznie!

W warunkach laboratoriach, powstają najróżniejsze i najbardziej fantazyjne owocniki, jakie tylko mykologom mogłyby się przyśnić. Można zobaczyć okazy z klasycznymi kapeluszami, bez kapeluszy, wydłużone, powyginane formy i grzyby, przypominające kształtem koralowce.
Dla amatorów pozostaje obserwacja grzybni Omni umieszczona w bezpiecznym opakowiu.
To również prawdziwa kosmiczna przygoda!

Teoretycznie, aby uzyskać najlepsze efekty, należy pamiętać, że grzyby Omni najlepiej rosną w temperaturze 21-25° Celsjusza. Niestety, hodowla tej odmiany nie jest legalna w Polsce, ale za to grzybnia jest absolutnie legalna i można ją kupić w celu zaspokojenia swojej ciekawości. Jeśli jesteś zainteresowany tym wyjątkowym growkitem, nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Przypominamy, że uprawa grzybów Psilocybe cubensis jest nielegalna w Polsce i nie zgadzamy się na to. Grzybnia nie zawiera żadnych zabronionych substancji. Ten produkt jest przeznaczony tylko do badań mikroskopowych. Jeśli masz problem z produktem, reklamacje są przyjmowane tylko dla nieotwartych worków. W innym przypadku, nie można stwierdzić błędów produkcji i reklamacje nie są uwzględniane.