Przejdź do treści

Ibogaina: Uzdrawiająca Moc Wizji – Peter Frank

39,00 

Odkryj niezwykłe właściwości uzdrawiające ibogainy dzięki książce “Ibogaina: Uzdrawiająca Moc Wizji” autorstwa Petera Franka. Ta fascynująca pozycja to kompleksowe źródło wiedzy o jednym z najbardziej intrygujących i tajemniczych związków psychoaktywnych, który odgrywa ważną rolę w tradycyjnych praktykach szamanistycznych.

3 w magazynie

Ibogaina: Uzdrawiająca Moc Wizji – Peter Frank

Peter Frank, doświadczony badacz i autor licznych publikacji na temat substancji psychoaktywnych, przybliża czytelnikom historię, zastosowania oraz potencjał terapeutyczny ibogainy. Książka zawiera informacje na temat korzeni ibogainy, jej wpływu na umysł i ciało, a także przedstawia relacje osób, które doświadczyły jej uzdrawiających właściwości.

“Ibogaina: Uzdrawiająca Moc Wizji” to nie tylko naukowe opracowanie, ale również inspirująca opowieść o możliwościach, jakie niesie ze sobą ta wyjątkowa substancja. Książka może być również cennym źródłem wiedzy dla osób zainteresowanych alternatywnymi metodami terapii oraz duchowymi aspektami uzdrawiania.

Zamów “Ibogaina: Uzdrawiająca Moc Wizji” Petera Franka już dziś i poznaj niezwykłe właściwości tego tajemniczego związku, który może pomóc w odkryciu głębszych aspektów własnej świadomości i przyczynić się do uzdrowienia zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym.